Skip links
En Kolay Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Yönetimi için Fazla Zaman Harcamayın

Bulut tabanlı özelliği sayesinde dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Stok ve cari kayıtlarınızda %100 doğruluk. İster e-Fatura İster Ön Muhasebe…

14 Gün Ücretsiz Deneyin +90 850 380 0110

14 gün ücretsiz deneyin. Kredi kartı bilgisi gerekmez.

1

1. Adım

www.iyihesap.net adresine gidin.

2

2. Adım

Bilgileri girdikten sonra kayıt kısmına tıklayın.

3

3. Adım

Kullanmaya başlayın.

Türkiye’nin en İYİsi

Hatasız Raporlama – Tüm Kayıtlarınız Güven Altında

İYİHESAP yapmış olduğunuz tüm işlemleri size filtreleme özelliği ile rapor olarak sunmakdatır. Silinen işlemler, giriş hareketleri ve tüm güvenlik kayıtları geçmişe dönük görüntülenebilmektedir.

Hemen Başla +90 850 380 0110
Türkiye’nin En Hızlısı

e-Faturanızı SMS/WhatsApp mesajı olarak gönderin

İYİHESAP yapmış olduğunuz satışları tek tuşla e-fatura dönüştürebilir ve müşterilerinizi sms – whatsapp ya da e-posta yöndemleriyle anında gönderebilirsiniz. Dilerseniz toplu fatura özellğini de kullanabilirsiniz.

Hemen Başla +90 850 380 0110

Toplu Fatura Kes

Fatura kesmek artık çok kolay. Gelen siparişlerinizi tek tıkla faturaya dönütürebilir yada belirli dönemlerde toplu fatura kesebilirsiniz.

Personel Yetkilendirme

Dilediğiniz kadar personel ekleyebilir ve programda yetkilendirme yaparak, yetkisi dışındaki bilgilere erişmesini engelleyebilirsiniz.

SMS Gönder

Müşterilerinize sipariş linki, ödeme linki, hesap ekstresi, e-fatura, taksit bilgilendirme gibi işlemlerinizi SMS olarak gönderebilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen

Tüm pazaryerleri ile anında entegrasyon

Türkiye’nin en çok tercih edilen pazaryeri platformları ile entegrasyon sağlıyoruz. Pazaryerleri mağazanızda bulunan ürünlerinizin siparişlerini İYİHESAP üzerinden yönetebilir, toplu fatura kesebilirsiniz. Stok bilgileriniz otomatik olarak güncellenir. İYİHESAP müşterilerine özel ENGARANTİ.COM’da mağaza açmak ücretsiz ve düşük komisyon (%5) Sınırsız sayıda ürün yükleyebilirsiniz.

Hemen Başla +90 850 380 0110
Dilediğiniz yerden giriş yapın

Mobil Uyumlu Görünüm

İster mobile görünüm, ister masa üstü görünüm ile görüntünüzü özelleştirin

İYİHESAP.NET Telefonunuza Kaydedin

Uygulamayı indirmeden telefonunuzun ana ekranına, kısa yol oluşturabilirsiniz. Android ve IOS işletim sistemi ile uyumlu telefonlarınız ile ön muhasebenizi eşsiz bir deneyimle yönetin.

İşinizi Her An Takip Edin

Ofise gitmenize gerek kalmadan günün her saati, bulunduğunuz her yerden ister fatura takibi, ister cari hesap takibi ve çok daha fazlasını takip edebilir ve yönetebilirsiniz. 7/24 ihtiyacınız olduğu an tek tıkla erişim sağlayın.

Dilediğiniz Her Yerden Anında Fatura Kesin

Tüm ön muhasebe süreçlerinizi ve finansal verilerinizi kolayca yönetin. Hızlı ve kolay fatura oluşturma sayesinde zamandan tasarruf edin.

Kolay Kullanım Ücretsiz Eğitim ve Sınırsız Destek

Almış olduğunuz İYİHESAP üyeliğini işletmenizin girer faturası olarak gösterebilirsiniz.

Ücretsiz

Kredi Kartı Bilgisi Gerekmez!

014 Gün Boyunca

Üyeliğinizi uzattığınız zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Verileriniz silinmeyecektir.

 • Cari Kayıtları
 • Sınırsız Şube-Depo-Personel
 • E-Hizmetler
 • Düzenli Raporlama
 • Ve daha onlarca özellik
Ücretsiz Deneyin

1 Yıllık

İlk 14 Gün Ücretsiz

2000yıllık

+KDV (Almış olduğunuz İYİHESAP üyeliğini işletmenizin girer faturası olarak gösterebilirsiniz.)

 • Cari Kayıtları
 • Sınırsız Şube-Depo-Personel
 • E-Hizmetler
 • Düzenli Raporlama
 • Ve daha onlarca özellik
Hemen Başla
POPÜLER

2 Yıllık

İlk 14 Gün Ücretsiz

35002 yıllık

+KDV (Almış olduğunuz İYİHESAP üyeliğini işletmenizin girer faturası olarak gösterebilirsiniz.)

 • Cari Kayıtları
 • Sınırsız Şube-Depo-Personel
 • E-Hizmetler
 • Düzenli Raporlama
 • Ve daha onlarca özellik
Hemen Başla

Sıkca Sorulan Sorular

İYİSOFT tarafından geliştirilen online ön muhasebe programı iyihesap.net , işletme sahiplerine işletmelerini yönetmelerinde hız, kolaylık ve maliyet avantajı sağlıyor. İnternet erişimi olan her yerden saniyeler içinde fatura keserek müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Müşteri ve tedarikçilerinizle olan alacak-borç takibini de istediğiniz her yerden gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinizden alacağınız tahsilatları ve tedarikçilerinize yapacağınız ödemeler sonrası işlemlerinizi kaydederek işletmenizi çok daha verimli yönetirsiniz. Üstelik 14 gün boyunca hiç bir ücret ödemeden deneyebilirsiniz.

Etkili bir işletme yönetiminin en önemli konularından biri yapılan ön muhasebe işlemlerinin kaydıdır. İşletme yönetiminde ön muhasebe programları yerine not kağıtları ve Excel dosyası kullanımı işletmelere hem zaman kaybı hem de yaşanabilecek veri kayıpları nedeniyle maddi hasarlar yaratabilir. Ön muhasebe programı kullanarak, ön muhasebe işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirirken aynı zamanda da maddi hasar riskini en aza indirmiş olursunuz.

İşletme yönetimi için not kağıtları ve Excel dosyaları yerine ön muhasebe programı kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri alış-satışların, masrafların, alacak-borçların, stokların, işletmenin finansal durumunun güvenilir bir şekilde işlenmesi ve kaydedilmesidir. Yapılan işlemlerin bir ön muhasebe programı aracılığıyla gerçekleştirilmiş olması da oluşacak hata riskini oldukça düşürecektir. Ön Muhasebe Programı kullanarak fatura keserken de hatasız olarak işlem gerçekleştirirsiniz. Ayrıca kaliteli ve kesintisiz hizmet kapsamında, yurtiçi/ yurtdışı sunucularımızla %100 müşteri memnuniyeti için çalışırız.

İşletmeniz için kullanılacak bir ön muhasebe programının özelliklerine geçmeden önce özellikle küçük işletmelerin tercih ettiği ön muhasebe programı kullanımının kolay olması, kullanımı için bir eğitim gerektirmemesi, maliyetlerinin uygun olması ve herhangi bir sorunla karşılaşıldığında müşteri desteğinin bulunması çok önemlidir. Özelliklere baktığımızda; Alış ve Satış Fatura Takibi, Cari Hesap Takibi , Alacak-Borç Takibi, Gider/Masraf Takibi, Gelir-Gider Takibi ve artan dijitalleşmeyle beraber e-fatura kullanımı gibi özellikler bulunmaktadır.

Ön muhasebe programı kullanan işletmeler dijital çağın değişimine uygun olarak işletmesini etkili ve verimli bir şekilde yönetmek isteyen işletmeler olarak karşımıza çıkıyor. Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan, alış-satış takibi, ürünlerin stok takibi , cari hesap takibi, alacak ve borç takibi ve işletmesinin finansal durumunu hızlı ve kolay bir şekilde takip etmek isteyen işletmeler güvenilir bir ön muhasebe programı kullanmalıdır. İşini iyi yönetmek isteyen on binlerce işletmenin tercih ettiği gibi sizler de İYİHESAP.NET kullanarak ön muhasebenizi internet erişimi olan her yerden yönetebilirsiniz.

Web tabanlı ön muhasebe programının birçok avantajı bulunmaktadır. Online ön muhasebe programınızla internet erişimi olan her yerden fatura kesebilir, alış faturalarınızı sisteme kaydedebilirsiniz. Yapmış olduğunuz masraf ve giderleri zamanında kaydedebilir, müşteri ve tedarikçilerinizle olan alacak-borç durumunuzu anlık olarak görüntüleyebilir, ürünlerinizin stok takibini ister ofisinizden ister evinizden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İYİHESAP.NET gibi e-fatura kullanımının da olduğu programlar aracılığıyla e-fatura/e-arşiv fatura gönderebilir ve gelen e-faturalarına kabul / red işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir işletmenin yönetimi için gerekli olan ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirmenin birçok yolu var. Alacak-borç takibi, gelir-gider takibi, stok takibi, cari hesap takibi gibi bir işletmenin yönetilmesinde önemli olan konuları Excel dosyasında takip etmek karışıklık yaratacağı gibi olası dosya kayıpları nedeniyle maddi kayıplar da söz konusu olabilir. Ayrıca Excel dosyası yerine kullanacağınız İYİHESAP.NET gibi bir ön muhasebe programıyla çok daha kısa zamanda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşletme yönetiminiz için kullanacağınızİyihesap.net gibi bir online ön muhasebe programı işlerinizi oldukça kolaylaştırır. İnternet erişimi olan her yerden, ister webden ister cep telefonundan fatura kesebilir ,  faturalarınızı müşterilerinizle anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca İyihesap.net gibi bir online ön muhasebe programı kullandığınızda müşterileriniz ve tedarikçilerinizle alacak-borç durumunu, stoklarınızın takibini ve işletmenizin gelir-giderini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Küçük işletmeler tarafından en çok merak edilen konuların başında gelen ön muhasebe program seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derledik. İşletmenizin yönetimi için uygun ön muhasebe programını seçerken firmanın ve programın güvenilir, alanında tecrübeli ve müşteri desteği konusunda deneyimli olduğundan emin olunmalı. Tercih edilecek programın kullanımının kolay olması, herhangi bir eğitim gerektirmeden kullanılabilmesi, içerdiği program özelliklerinin ihtiyacınıza uygun olması ve maliyetinin de ekonomik olması program seçerken dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Alış-satış faturaları takibi, masraf/gider kaydı girilmesi, stok takibi, cari-hesap takibi, gelir-gider takibi, e-fatura ve e-arşiv fatura gibi işletmenizin ön muhasebe ihtiyacını karşılayacağı için birçok ön muhasebe programı bulunmaktadır. İşletmenizin ihtiyacı için web tabanlı bir çözüm ya da bilgisayarınıza kurulum gerektirecek farklı çözümleri değerlendirerek işletmeniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır.