Hala en iyi ön muhasebe programı mı arıyorsunuz?
İYİHESAP tercih edin

cpu-server-image

E-FATURA & E-PAZAR

İşlerinizi artık İYİHESAP'a emanet edin.
E-pazar entegrasyonları, e-fatura
ve ön muhasebe bir arada.
Siparişleriniz tek tıkla fatura
ve kargoya hazırlanır. .

video player settings

KOLAY KULLANIM

Gördüğünüz en kolay pragram
Tek ekranda tüm işlemlerini tamamlayın
Her yerden kullanım rahatlığı
Bilgisayar, Telefon, Tablet vs..

support icon

BENZERSİZ DESTEK HİZMETİ

İYİHESAP Ekibi, 7/24 destekle yanınızda
Telefon, Whatsapp, Mail, Destek Bileti
Tüm iletişim kanallarımız size destek için açıktır.

custom icon

ÖNCE GÜVENLİK

İYİHESAP Türkiye'nin en güvenilir veri
merkezlerinde yer almaktadır. Periyodik
yedekleme ile size en güvenli
çalışma ortamını 2010'dan beri sunuyor.

private network

PERSONEL GÖREVLENDİRİN

Personelinize yetki verin, izin verdiğiniz işlemleri
yapabilsinler. Depo, şube veya merkez ofislerinizde
kim hangi işlemi yapmış bilgisine ekranınızdan ulaşın.


cloud database

STOK, BARKOD

Tek ekranda stok sayımı yapın, stok eşitleyin.
Hızlı satış ekranını kullanarak barkodlu satış yapın.
Barkodsuz ürünlere otomatik barkod verilsin.
Satış fişi sms ile gönderilsin.

Benzersiz Ayrıcalıklar

Dünya çapında altyapı, yenilikçi bulut bilişim uzmanlığı
ddos icon

DDOS ,RPN, VMWARE READY®

Sunucularımız ve altyapımız varsayılan olarak hizmet reddi saldırılarına (DDoS) karşı korunmaktadır.
Dedibox® sunucularımız VMWare Ready® sertifikalıdır.

lock icon

Gelişmiş Raporlama

İYİHESAP kolay ön muhasebe programında onlarca çeşit rapor şeçeneği ile detaylı analiz yapabilirsiniz. Raporlar içinde ek filitreler ile verilerinizi derinlemesine değerlendirme imkanına sahip olursunuz

svg icons

Kolay Arayüz

İYİHESAP basitleştirilmiş arayüzü ile eşsiz bir deneyim sunar. Menü içinde kaybolmadan rahatlıkla eğitim gerektirmeden sistemi öğrenmenize olanak verir.

user settings

E-Ticaret, Sanal Pos

İYİHESAP tüm e-hizmetleri ücretsiz sunarken, e-ticaret entegrasyonları ve dahili sanal pos özelliği ile sizi bir çok program kullanmaktan kurtarır. İYİHESAP içerisinden dahili sanal pos kullanabilirsiniz.
raid icon

Cari Takibi / Kasa, Banka Stok, Barkod

Cari ve stoklarınızı dilediğiniz para birimi üzerinden tutabilir, anlık kurdan otomatik çeviri ile kur zararlarından korunursunuz.Ürünlerinize barkod tanımlayıp yazdırabilirsiniz.

24*7 Support

24/7 Destek

İYİHESAP Kolay ön muhasebe programı.Tüm ön muhasebe özelliklerinin üzerinde benzersiz pratiklik... 7/24 müşteri desteğimiz, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Eğitime ihtiyaç duyulmayan ancak tüm eğitim videoları hazır tek programdır.

datacenter

Personel Gider Takibi

Personel takiplerinizi ve tüm gider takiplerinizi yapabilir, prim sistemi kullanabilirsiniz. Personelinizi yetkilendirerek programı departmanı yetkisiyle kullandırabilirsiniz..

network

Kurumsal Sms Taksit Takip

Müşterilerinizi sms ile bilgilendirir, gecikmiş ödemelerini hatırlatır, tahsilat, fatura,teklif ,sipariş, ön siparişlerinizi sms ile gönderir.
Ayrıca iş takvimi ile notlarınızı size sms ile gönderir.

Türkiye'nin en kapsamlı ve en kolay sistemi için geç kalmayın

Hemen Deneyin

Entegrasyon, E-mutabakat, Üretim, Proje, Taksit Takip, Teknik Servis, İş Takibi

İYİHESAP birden çok personelin yaptığı işi tek başına ve tek ekranda yapar. Müşterilerinizle online mutabakat yapabilirsiniz, eğer üretici iseniz basit üretim özelliğini kullanabilir, taksitle satış yapıyorsanız senetlerinizi dahi otomatik hazırlar ve senet günü müşterilerinizi sms ile bilgilendirir. Ayrıca hazır bulunan teknik servis özelliği ile kurumsal servis hizmeti sunabilirsiniz. Servis özelliğinde de müşterilerinizi otomaik sms ile bilgilendirebilirsiniz..
İYİHESAP bilinen bir çok e-ticaret ve pazaryerine entegre çalışabilir. Hiçbir bilgiye gerek olmadan, programınızın ekranından entegrasyonlarınızı yapabilir, böylelikle e-ticaret veya pazaryeri sitelerinden gelen siparişleriniz İYİHESAP sipariş ekranına yansır. Tek tıklama ile kargo makbuzu veya e-fatura yazdırabilirsiniz. Aynı zamanda bu belgeleri müşterilerinize sms ile gönderebilirsiniz.

ssl certificate

Kullanıcı Görüşleri

Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimiz hakkında neler söylediğini öğrenin.

Stok Sayımı, Barkodlu Hızlı Satış Ekranı, Çoklu Şube ve Depo Sistemi

server

OTOMATİK FATURA İŞLEME

Tek ekranda toplu stok sayımı ve stok düzenleme, marketlerde olduğu gibi hızlı satış pos ekranı, birden çok şube ve deponuzu tek ekrandan takip edebilir, depo ve şuberler arası mal sevkiyatı yapabilirsiniz. Her şubeye personel atayıp yetkilendirebilir, günlük hareketlerini görebilirsiniz.Gelen e-faturalarınızı tek tek stok kartı açıp işlemek yerine tek tıkla stokları oluşturur, cari tanımlı değilse tanımlar ve faturayı alış faturası olarak işler.

computer image

E-HİZMETLERİN TAMAMI

E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Mutabakat, E-Mustahsil, SMS, E-Ticaret, Sanal Pos gibi tüm e-hizmetler İYİHESAP içerisinde mevcuttur. Üstelik bu özellikler için ek ödeme talep edilmez.
 Ayrıca İYİHESAP size her tür para birimi ile çalışma imkanı sunar. Ürün girdilerinizi döviz olarak ayarlarsanız, satış esnasında otomatik çeviri ile TL olarak getirecektir. Dilerseniz tüm stok ve hizmetlerinizi döviz olarak tanımlayabilirsiniz. Birden çok şube veya depolarınızda farklı çalışma politikaları belirleyebilirsiniz.

vps globe

ZENGİN RAPORLAMA, EVRAK DÜZENLEME


İYİHESAP yüzlerce zengin raporlama seçeneği ile hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz tüm bilgileri size sunar. Tüm şablonlar ve yönetim paneli responsive (mobil uyumlu) destekli ile gelir.Stok takibi, bir işletmenin faaliyetini yürütebilmek için satmak üzere aldığı ya da satılacak ürünü üretmek için kullandığı malzemelerin kaydıdır.
Firmanızın yapmış olduğu işlemleri detaylı bir şekilde ve filtre uygula özelliği ile görebilirsiniz. Kasa, Banka Hesabı, POS Hesabı ve kredi kartlarınızı tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

support icon

Premium Hizmet - Öncelikli Destek

Türkiye'nin en kolay kullanıma sahip programı ile gurur duyuyoruz. Menülerde ve alt menülerde gezinmek, ararken zaman kaybetmek yok! Bunun yerine tek tıklama ile aradığınızı bulma var.Ön muhasebe programı olmadan işleri yoluna koyamazsınız. Herkesin kullanabileceği hatta kullanmaktan keyif alabileceği bir program artık var; İYİHESAP ön muhasebe programı ile müşterilerinize ödemelerini otomatik olarak mail veya SMS yoluyla hatırlatabilirsiniz. Tahsilat aldıgınızda (100TL ödemeniz hesabınıza işlendi kalan borcunuz 500TL dir. Ödeme için Teşekkür Ederiz. İşletmenizin Adı ) şeklinde makbuz SMS sini tamamen ücretsiz ve kotasız olarak gönderebilirsiniz.ön muhasebe programında e-fatura ücretsiz olarak verilmektedir. Kestiğiniz faturalar 10 Yıl saklanır ve müşterinize e-posta veya SMS ile iletilir.14 Gün ücretsiz deneyebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz hep buradayız

free trial

RİSKSİZ DENEME PROGRAMI. 14 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME SÜRESİ

Bizi 14 gün boyunca kesinlikle risksiz deneyin! Risksiz garanti programımız tarafından tamamen korunuyorsunuz. Önümüzdeki 14 gün içinde herhangi bir şekilde hesabınızı iptal etmeye karar verirseniz, hiçbir ödeme talep edilmeden hesabınızı kapatabilirsiniz.İYİHESAP Ön Muhasebe programımızı kullanıcılarımıza sormanızı tavsiye ederiz. Aşağıda kullanıcılarımızdan bazılarının görüşleri mevcuttur.

Sık Sorulan Sorular

İYİHESAP stok kartlarını dilediğiniz para birimi ile oluşturabilirsiniz, merkez bankası anlık kurlardan çeviri yapacaktır.
Elbette, cari hesaplarınızı dilediğiniz para birimi ile oluşturabilirsiniz. Anlık kur üzerinden İYİHESAP çeviri yapacaktır.

İYİHESAP içerisinde e-hizmetlerin tamamı mevcuttur. Ayrıca başka bir uygulmaya ihtiyacınız yoktur. E-Fatura ve diğer e-hizmetlerinizde müşterilerinize sms ile gönderim sağlayabilirsiniz. Kontör satışı elbette mevcut.

Bilinen bir çok e-ticaret sitesi veya altyapılarına entegrasyonumuz mevcuttur. Sipariş entegrasyonumuz size tek tıklama ile fatura ve kargo makbuzu yazdırmayı sağlar.
Evet, İYİHESAP ile göndereceğiniz sistemsel sms'ler ücretsizdir. Kendi firma adınızla gönderim sağlayacksanız sms başlığı almanız gerekir. Entegrasyon işlemini iyihesap/ ayarlar sayfasından yapabilirsiniz.
Var, göndereceğiniz teklif, sipariş, ön sipariş gibi dijital evrakları sms , whatsapp, mail yolu ile iletebilirsiniz.
İYİHESAP çok sayıda depo ve şube açmanıza imkan verir, şube ve depolarınızı tek ekrandan takip edebilir, depolar arası mal transferi sağlayabilirsiniz.
Evet, bir çok banka ile İYİHESAP entegrasyonu mevcuttur.
İYİHESAP PAYTR, ve PAYNET sanal posları ile kendi içerisinde size tahsilat imkanı verir. İyihesap ekranından sanal pos bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.
İYİHESAP profesyonel teknik servislere hitap edebilecek düzeyde teknik servis mmodülüne sahiptir.

Mükemmel bir ön muhasebe deneyimine hazır mısınız?

Hazırsanız, kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın.

Hemen Dene   Program Girişi