Basit ve şeffaf fiyatlandırma

Erken dönemden girişime kadar sizi koruduk. 14 gün ücretsiz başlayın. Yıllık
ödeme size iki ay ücretsiz kazandırır!

Tüm fiyatlara% 20 KDV dahil değildir Özellikleri karşılaştır

Stok Sayımı, Barkodlu Hızlı Satış Ekranı, Çoklu Şube ve Depo Sistemi

server

OTOMATİK FATURA İŞLEME

Tek ekranda toplu stok sayımı ve stok düzenleme, marketlerde olduğu gibi hızlı satış pos ekranı, birden çok şube ve deponuzu tek ekrandan takip edebilir, depo ve şuberler arası mal sevkiyatı yapabilirsiniz. Her şubeye personel atayıp yetkilendirebilir, günlük hareketlerini görebilirsiniz.Gelen e-faturalarınızı tek tek stok kartı açıp işlemek yerine tek tıkla stokları oluşturur, cari tanımlı değilse tanımlar ve faturayı alış faturası olarak işler.

computer image

E-HİZMETLERİN TAMAMI

E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Mutabakat, E-Mustahsil, SMS, E-Ticaret, Sanal Pos gibi tüm e-hizmetler İYİHESAP içerisinde mevcuttur. Üstelik bu özellikler için ek ödeme talep edilmez.
 Ayrıca İYİHESAP size her tür para birimi ile çalışma imkanı sunar. Ürün girdilerinizi döviz olarak ayarlarsanız, satış esnasında otomatik çeviri ile TL olarak getirecektir. Dilerseniz tüm stok ve hizmetlerinizi döviz olarak tanımlayabilirsiniz. Birden çok şube veya depolarınızda farklı çalışma politikaları belirleyebilirsiniz.

vps globe

ZENGİN RAPORLAMA, EVRAK DÜZENLEME


İYİHESAP yüzlerce zengin raporlama seçeneği ile hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz tüm bilgileri size sunar. Tüm şablonlar ve yönetim paneli responsive (mobil uyumlu) destekli ile gelir.Stok takibi, bir işletmenin faaliyetini yürütebilmek için satmak üzere aldığı ya da satılacak ürünü üretmek için kullandığı malzemelerin kaydıdır.
Firmanızın yapmış olduğu işlemleri detaylı bir şekilde ve filtre uygula özelliği ile görebilirsiniz. Kasa, Banka Hesabı, POS Hesabı ve kredi kartlarınızı tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Hala en iyi ön muhasebe programı mı arıyorsunuz?
İYİHESAP tercih edin

cpu-server-image

E-FATURA & E-PAZAR

İşlerinizi artık İYİHESAP'a emanet edin.
E-pazar entegrasyonları, e-fatura
ve ön muhasebe bir arada.
Siparişleriniz tek tıkla fatura
ve kargoya hazırlanır. .

video player settings

KOLAY KULLANIM

Gördüğünüz en kolay pragram
Tek ekranda tüm işlemlerini tamamlayın
Her yerden kullanım rahatlığı
Bilgisayar, Telefon, Tablet vs..

support icon

BENZERSİZ DESTEK HİZMETİ

İYİHESAP Ekibi, 7/24 destekle yanınızda
Telefon, Whatsapp, Mail, Destek Bileti
Tüm iletişim kanallarımız size destek için açıktır.

custom icon

ÖNCE GÜVENLİK

İYİHESAP Türkiye'nin en güvenilir veri
merkezlerinde yer almaktadır. Periyodik
yedekleme ile size en güvenli
çalışma ortamını 2010'dan beri sunuyor.

private network

PERSONEL GÖREVLENDİRİN

Personelinize yetki verin, izin verdiğiniz işlemleri
yapabilsinler. Depo, şube veya merkez ofislerinizde
kim hangi işlemi yapmış bilgisine ekranınızdan ulaşın.


cloud database

STOK, BARKOD

Tek ekranda stok sayımı yapın, stok eşitleyin.
Hızlı satış ekranını kullanarak barkodlu satış yapın.
Barkodsuz ürünlere otomatik barkod verilsin.
Satış fişi sms ile gönderilsin.

free trial

RİSKSİZ DENEME PROGRAMI. 14 GÜNLÜK ÜCRETSİZ DENEME SÜRESİ

Bizi 14 gün boyunca kesinlikle risksiz deneyin! Risksiz garanti programımız tarafından tamamen korunuyorsunuz. Önümüzdeki 14 gün içinde herhangi bir şekilde hesabınızı iptal etmeye karar verirseniz, hiçbir ödeme talep edilmeden hesabınızı kapatabilirsiniz.İYİHESAP Ön Muhasebe programımızı kullanıcılarımıza sormanızı tavsiye ederiz. Aşağıda kullanıcılarımızdan bazılarının görüşleri mevcuttur.

Teknik özellikler

safe and secure

Garantili Kaynaklar

Linux KVM VPS tabanlı hiper yönetici teknolojimiz, tutarlı birinci sınıf performans sağlar ve işiniz genişledikçe sunucunun kaynakları * ölçeklenebilir.

lock

Güvenli ortam

Hiper yönetici tabanlı sanallaştırma, VPS ortamında daha iyi izolasyon ve güvenlik sağlar

key icon

Son Teknoloji Sunucu Donanımı

Sunucunuzun ayrılmaz parçalarından biri disk okuma / yazmadır, bu yüzden sunucularımızı Solid State Drives ile oluşturduk *

network

Hat ağının üstü

Ağımız, yüksek stabilite sağlamak, entegre bir DDoS korumalı tek bir arıza noktasını ortadan kaldırmak için hiçbir ek ücret ödemeden birden fazla tanınmış ISS ile tasarlanmıştır!

SIK SORULAN SORULAR!

Üyelik sürecinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak yönetim panelinize yönlendirilirsiniz. Yönetim panelinizde öncelikle İşletmenizin adını, iletişim bilgileri ve konumunu ekledikten sonra MENÜ sekmesine geçerek öncelikle kategorileri ve kategorilere bağlı ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizin remi ve fiyatlarını da ekledikten sonra size ücretsiz sunulan 3 tasarımdan birini seçerek kolayca menünüzü oluşturabilirsiniz.
Sstem bilgilerinizi tamamladıktan sonra size otomatik bir QR kod oluşturacaktır. Bu kodu kullana bileceğiniz gibi QR KOD üzerinde ayarlar yardımı ile değişiklikler yapabilir firmanıza özgü özel bir kod üretebilirsiniz. Örneğin QR kodunuzun bir kısmına logonuzu veya firma adınızı yerleştirebilirsiniz.

Hayır, sistem içerisinde yani kendi kullanıcı panelinizde garson çağırma sistemini aktif etmeniz durumunda kullanabilirsiniz.

Elbette. Paket satışlarınız var ise paket satış özelliğini kullanıcı panelinizden aktif ederek paket siparişi alabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz panelinizde kayıtlı olacaklarından her seferinde yeniden adres veya iletişim bilgisi sorgulamak gerekmez.

Müşterileriniz sipariş verdiklerinde ekranda mesaj veya not alanını kullanarak size mesaj gönderebilirler. Ürün ile ilgili tercihlerini belirtebilir, süre uyarısında bulanabilir...gibi.

Paket sevislerinizde ek bir ücret almak isterseniz panelinizdeki teslimat ücreti alanına teslimat ücretini yazmanız gerekir. İlgili alana teslimat ücreti yazmanız durumunda müşterinize ek bir teslimat ücreti bilgisi ile birlikte bilgi gidecektir.

Müşterilerimiz Ne Söyleyecek?

Web sitenizi veya blogunuzu dünyanın en popüler sitesi ve blog yönetimi aracı olan WordPress ile oluşturun. Kullanımı kolay ve size özgürlük ...
Web sitenizi veya blogunuzu dünyanın en popüler sitesi ve blog yönetimi aracı olan WordPress ile oluşturun. Kullanımı kolay ve size özgürlük ...
Web sitenizi veya blogunuzu dünyanın en popüler sitesi ve blog yönetimi aracı olan WordPress ile oluşturun. Kullanımı kolay ve size özgürlük ...
Web sitenizi veya blogunuzu dünyanın en popüler sitesi ve blog yönetimi aracı olan WordPress ile oluşturun. Kullanımı kolay ve size özgürlük ...

Türkiye'nin en kapsamlı ve en kolay sistemi için geç kalmayın

Hemen Deneyin