Kendi QR Menünüzü Oluşturun?

server

ALAN ADI, HOSTİNG GEREKTİRMEZ

İYİQR SAAS yapı kullandığından sizi alan adı ve hosting maliyetlerinden arındırır. iyiqr.com ürün sayfamızı ziyaret ederek işinize uygun bir isim belirlediğinizde qr menününüzü oluşturabilirsiniz. Size ait özel panel sayesinde güncelleme, menu ekleme, fiyat değiştirme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Müşterileriniz masanızdaki QR kodu okutarak kolayca sipariş verebilir.

computer image

KOLAY YÖNETİM PANELİ

Sihirbaz şeklinde adım adım sizi ilerleten, anlaşılır ve kolay sistem sayesinde kendi panelinizden QR menünüzü dilediğiniz gibi değiştirebilir, güncelleyebilirsiniz.Hazır tema modellerinden bir tanesini seçerek öncelikle logo ve iletişim bilgilerinizi ekleyip ardından temanın renklerini kurumsal kimliğinizle eşleştirebilirsiniz.
Hiç bir yazılımcı veya yazılım şirketine ihtiyaç duymadan çok kolay bir şekilde menünüzü hazırlayabilirsiniz.Görenlerin hayran kalacağı bir menü sizinde hakkınız!

vps globe

GARSON ÇAĞIRMA

İYİQR HIZLI MENÜ sisteminde ücretsiz olarak sunulan garson çağırma özelliğini panelinizden aktif ederseniz müşterileriniz telefonundan tek tıklama ile garson çağırabilir. Ekranınızda hangi masanın garson çağırdığı, hatta müşterinin adını dahi görebilir ve bu bilgilerle müşterinize gidebilirsiniz. Hizmetlerinizi aksatmadan sürdürebilmek için bu özelliği aktif ediniz.

Dijital Menü Kullanmanın Sağladığı Avantajlar Nelerdİr?
İşletmenizin tanıtımına ve isminin daha çok duyulmasına büyük katkı sağlar. İşletme yöneticileri bu menülere belli bir sınırlama olmadan saniyeler içerisinde dilediği kadar ürün ekleyebilir ve çıkarabilir. Güvenilir altyapısıyla daha çok müşterinin sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz. Bu menülerde kağıt menülerdeki gibi basım maliyetine gerek duyulmaz.

Ne yapmalıyım?

maze icon

1.ADIM

iyiqr.com web sayfamızı ziyaret ederek ücretsiz denemek istiyorum linki ile hesabınızı oluşturun.Hesabınızı oluşturduktan sonra size özel yönetim panelinize gidin.

rocket speed icon

2.ADIM

Size özel yönetim panelinizde firmanıza ait logo ve diğer iletişim bilgilerini kayıt edin. Kullanmak istediğiniz menu formatını seçin.(interaktif veya pdf kitapçık gibi..)

user image

3.ADIM

Ürün kategorilerinizi oluşturun, ürünlerinizi girin ve varsa ürünlerinizle ilgili seçenek, varyant ekleyin. Ürünlerinizin fiyatlarını belirtin.

gurantee

4. SON ADIM

Sistemin size özel olarak ürüeteceği karekodu yazdırın. yazdırdığınız karekod ile artık müşterileriniz sipariş verebilir, menunuzu inceleyebilir, garson çağırabilir. Hepsi bu kadar!

7 GÜN ÜCRETSİZ

Sınırsız Menü Kategori
Sınırsız Alt Kategori
Sınırsız 7 Gün Tarama
Sipariş alabilme

7 Günlük Plan:

0.00$ / Yıl*

Ücretsiz Dene

İŞLETME

50 Menü Kategori
50 Alt Kategori
10000 Aylık Tarama
Sipariş alabilme
Garson Çağırma

Yıllık Plan:

149$ / Yıl*

Sipariş Ver

PROFESYONEL

Sınırsız Menü Kategori
Sınırsız Alt Kategori
100000 Aylık Tarama
Sipariş alabilme
Garson Çağırma
Masada Ödeme
Dil Seçenekleri
Paket Sipariş
90 Gün Destek

Yıllık Plan:

200$ / Yıl*

Sipariş Ver

SIK SORULAN SORULAR!

Üyelik sürecinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak yönetim panelinize yönlendirilirsiniz. Yönetim panelinizde öncelikle İşletmenizin adını, iletişim bilgileri ve konumunu ekledikten sonra MENÜ sekmesine geçerek öncelikle kategorileri ve kategorilere bağlı ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizin remi ve fiyatlarını da ekledikten sonra size ücretsiz sunulan 3 tasarımdan birini seçerek kolayca menünüzü oluşturabilirsiniz.
Sstem bilgilerinizi tamamladıktan sonra size otomatik bir QR kod oluşturacaktır. Bu kodu kullana bileceğiniz gibi QR KOD üzerinde ayarlar yardımı ile değişiklikler yapabilir firmanıza özgü özel bir kod üretebilirsiniz. Örneğin QR kodunuzun bir kısmına logonuzu veya firma adınızı yerleştirebilirsiniz.

Hayır, sistem içerisinde yani kendi kullanıcı panelinizde garson çağırma sistemini aktif etmeniz durumunda kullanabilirsiniz.

Elbette. Paket satışlarınız var ise paket satış özelliğini kullanıcı panelinizden aktif ederek paket siparişi alabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz panelinizde kayıtlı olacaklarından her seferinde yeniden adres veya iletişim bilgisi sorgulamak gerekmez.

Müşterileriniz sipariş verdiklerinde ekranda mesaj veya not alanını kullanarak size mesaj gönderebilirler. Ürün ile ilgili tercihlerini belirtebilir, süre uyarısında bulanabilir...gibi.

Paket sevislerinizde ek bir ücret almak isterseniz panelinizdeki teslimat ücreti alanına teslimat ücretini yazmanız gerekir. İlgili alana teslimat ücreti yazmanız durumunda müşterinize ek bir teslimat ücreti bilgisi ile birlikte bilgi gidecektir.

phone icon
TELEFON
+90(850) 380 01 10
(Ücretsiz)
chart
 TEMSİLCİNİZLE
MESAJLAŞIN